Ubezpieczenia Zielona Góra

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków

Nie wymagamy wypełnienia ankiety medycznej
Ochrona ubezpieczeniowa na całym świecie
Całodobowa ochrona ubezpieczeniowa
200 zł – wypłata zadośćuczynienia za ból

Komu Polecamy Ubezpieczenie NNW

Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie i życie ludzkie. Jeśli chcesz o nie zadbać i zabezpieczyć się "na wszelki wypadek", ubezpieczenie NNW jest właśnie dla Ciebie. Produkt pozwoli Ci objąć całodobową ochroną - w kraju i za granicą, zarówno Ciebie, jak i Twoich bliskich, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Z ubezpieczenia mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

Aby mieć pewność, że płacisz tylko za te produkty ubezpieczeniowe, które są Ci naprawdę potrzebne, zapoznaj się z różnymi wariantami i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim aktualnym wymaganiom. Każdy wariant możesz uzupełnić o opcje dodatkowe, aby jeszcze lepiej dopasować ochronę do swoich potrzeb. .

Co możesz ubezpieczyć

Ubezpieczenie NWW Na Wszelki Wypadek zapewni Ci pomoc finansową w najtrudniejszych chwilach, tzn. wtedy, kiedy Tobie albo komuś z Twoich bliskich, stanie się fizyczna krzywda w wyniku niezależnych od Was zdarzeń. Za nieszczęśliwy wypadek uważa się także zawał serca i udar mózgu, jeżeli nie były spowodowane wcześniejszymi stanami chorobowymi.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków obejmuje:

 • świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu, spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem (1 % sumy ubezpieczenia za każdy procent trwałego uszczerbku na zdrowiu, ale nie więcej niż 100 % tej sumy);
 • świadczenie z tytułu śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku (100 % sumy ubezpieczenia);
 • zwrot udokumentowanych kosztów nabycia środków pomocniczych (do 20 % sumy ubezpieczenia);
 • zwrot kosztów przysposobienia zawodowego inwalidów (do 20 % sumy ubezpieczenia);
 • zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, czyli jednorazowe świadczenie wypłacane przy trwałym uszczerbku na zdrowiu powyżej 50% (5 % wypłaconego świadczenia);
 • zadośćuczynienie za ból, czyli jednorazowe ryczałtowe świadczenie w wysokości 200 zł wypłacane po wypadku, który nie spowodował trwałego uszczerbku na zdrowiu, ale wymagał co najmniej 24-godzinnej hospitalizacji.

Mobipolisa.pl to Twoja mobilna ubezpieczalnia - ubezpieczenia Zielona Góra. Kilkunastu ubezpieczycieli w jednym miejscu - m.in. ubezpieczenie NWW, najtańsze ubezpieczenie OC samochodu Zielona Góra.

Złóż zapytanie o bezpłatną kalkulację

Wypełnij krótki formularz, a wyliczymy dla Ciebie indywidualną składkę ubezpieczenia. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe, aby przekazać szczegółową kalkulację polisy.Dane kontaktowe:

Ubezpieczenie:

Oblicz OC

Zapoznałem się z informacja o przetważaniu danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami przez Alberta Cymbaluka, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GLOBPARTNER Albert Cymbaluk, NIP: 929-148-66-72, Multiagencję CONDITOR Sp. z o.o. (KRS: 0000358231) i CONDITOR Life Sp. z o.o. (KRS: 0000551844), jak również przez podmioty współpracujące z wyżej wymienionymi podmiotami dla potrzeb niezbędnych do przygotowania i realizacji umów ubezpieczenia oraz na czas niezbędny do przygotowania ofert, zawarcia oraz realizacji umów ubezpieczenia, z uwzględnieniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać cofnięta do czasu zawarcia umowy ubezpieczenia poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail biuro@mobipolisa.pl lub adres GLOBPARTNER Albert Cymbaluk ul. Sikorskiego 32/11A 65-454 Zielona Góra

Aktualności

 • Kary za brak ważnego OC

  27 stycznia 2017

  Na polskich drogach nie brakuje samochodów bez ważnego ubezpieczenia OC – Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny szacuje, że spośród wszystkich pojazdów poruszających się po Polsce, nawet 0,5% może nie posiadać obowiązkowej polisy.

 • Ubezpieczenie sprzętu sportowego za 1zł?

  06 luty 2017

  Ubezpieczenie Hestia Podróże to produkt doskonały dla osób, które swój urlop spędzają za granicą. Szeroki wybór dodatków pozwala klientowi dopasować opcje ubezpieczenia do swoich oczekiwań.

 • Pkt karne mają znaczenie

  02 lutego 2016

  Oferując OC ubezpieczyciel szacuje cenę polisy na podstawie koloru auta, miejsca zamieszkania czy liczby posiadanych dzieci. Nie ma jednak ani prawa, ani możliwości, by sprawdzić, ile mandatów otrzymałeś w ostatnim czasie. Polska Izba Ubezpieczeń stara się o zmianę prawa. Większym wyzwaniem niż wola polityczna, są problemy techniczne.

 • Marketowe ubezpieczenia

  21 czerwca 2014

  Do Rzecznika Finansowego wpłynęło ponad 600 skarg dotyczących ubezpieczeń sprzętu elektronicznego. To 10 razy więcej niż np. w 2012 r. - Zdecydowaliśmy się zaalarmować klientów, kluczowe osoby i urzędy w Polsce - mówi Aleksandra Wiktorow, Rzecznik Finansowy.