Ubezpieczenie OC Zielona Góra

Ubezpieczenie zgodnie z przepisami prawa

ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych objęta jest odpowiedzialność cywilna każdej osoby, która kierując ubezpieczonym pojazdem wyrządziła nim szkodę osobom trzecim. Ubezpieczenie OC samochodu daje możliwość uzyskania odszkodowania przez osoby poszkodowane od ubezpieczyciela, chroniąc w ten sposób majątek sprawcy szkody.

Ubezpieczenie OC - sprawż nasza ofertę

W jednym miejscu sprawdzisz ofertę 14 towarzystw ubezpieczeniowych i wybierzesz najbardziej korzystną ofertę dla siebie. Wypełnij formularz, zadzwoń lub odwiedź nas w Zielonej Górze. Zapraszamy. Wybierz najtańsze ubezpieczenie OC samochodu Zielona Góra.

Złóż zapytanie o bezpłatną kalkulację

Wypełnij krótki formularz, a wyliczymy dla Ciebie indywidualną składkę ubezpieczenia. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe, aby przekazać szczegółową kalkulację polisy.Dane kontaktowe:

Ubezpieczenie:

Oblicz OC

Zapoznałem się z informacja o przetważaniu danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami przez Alberta Cymbaluka, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GLOBPARTNER Albert Cymbaluk, NIP: 929-148-66-72, Multiagencję CONDITOR Sp. z o.o. (KRS: 0000358231) i CONDITOR Life Sp. z o.o. (KRS: 0000551844), jak również przez podmioty współpracujące z wyżej wymienionymi podmiotami dla potrzeb niezbędnych do przygotowania i realizacji umów ubezpieczenia oraz na czas niezbędny do przygotowania ofert, zawarcia oraz realizacji umów ubezpieczenia, z uwzględnieniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać cofnięta do czasu zawarcia umowy ubezpieczenia poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail biuro@mobipolisa.pl lub adres GLOBPARTNER Albert Cymbaluk ul. Sikorskiego 32/11A 65-454 Zielona Góra

Aktualności

 • Kary za brak ważnego OC

  27 stycznia 2017

  Na polskich drogach nie brakuje samochodów bez ważnego ubezpieczenia OC – Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny szacuje, że spośród wszystkich pojazdów poruszających się po Polsce, nawet 0,5% może nie posiadać obowiązkowej polisy.

 • Ubezpieczenie sprzętu sportowego za 1zł?

  06 luty 2017

  Ubezpieczenie Hestia Podróże to produkt doskonały dla osób, które swój urlop spędzają za granicą. Szeroki wybór dodatków pozwala klientowi dopasować opcje ubezpieczenia do swoich oczekiwań.

 • Pkt karne mają znaczenie

  02 lutego 2016

  Oferując OC ubezpieczyciel szacuje cenę polisy na podstawie koloru auta, miejsca zamieszkania czy liczby posiadanych dzieci. Nie ma jednak ani prawa, ani możliwości, by sprawdzić, ile mandatów otrzymałeś w ostatnim czasie. Polska Izba Ubezpieczeń stara się o zmianę prawa. Większym wyzwaniem niż wola polityczna, są problemy techniczne.

 • Marketowe ubezpieczenia

  21 czerwca 2014

  Do Rzecznika Finansowego wpłynęło ponad 600 skarg dotyczących ubezpieczeń sprzętu elektronicznego. To 10 razy więcej niż np. w 2012 r. - Zdecydowaliśmy się zaalarmować klientów, kluczowe osoby i urzędy w Polsce - mówi Aleksandra Wiktorow, Rzecznik Finansowy.