Ubezpieczenia Zielona Góra

Ubezpieczenie turystyczne "W Podróży"

Ubezpieczenie krótkoterminowe już od 1 dnia
Jedna polisa dla całej rodziny
Sporty wysokiego ryzyka
Całodobowa pomoc za granicą

Komu Polecamy Ubezpieczenie NNW

Wybierasz się w podróż prywatną lub służbową – ten produkt jest dla Ciebie! Jeśli podczas urlopu lub wyjazdu służbowego za granicę zachorujesz lub zdarzy Ci się wypadek otrzymasz należytą pomoc medyczną. Przejmiemy na siebie wszelkie koszty związane z udzieleniem pomocy. Produkt pozwoli zabezpieczyć Ciebie i Twoją rodzinę, gdyby zaistniała konieczność wizyty lekarskiej, pobytu w szpitalu czy transportu do szpitala lub miejsca zamieszkania.

Aby mieć pewność, że płacisz tylko za produkt, który jest Ci naprawdę potrzebny, zapoznaj się z różnymi wariantami i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim aktualnym wymaganiom. Każdy wariant można uzupełnić i rozszerzyć, aby jeszcze pełniej odpowiadał na Twoje potrzeby.

Co możesz ubezpieczyć

Ubezpieczenie turystyczne W Podróży zapewni Ci pomoc i opiekę medyczną podczas pobytu za granicą we wszelkich nieprzewidzianych sytuacjach, które mogą narazić Ciebie lub Twoją rodzinę na utratę zdrowia lub życia. W podstawowy skład polisy wchodzą:

 • Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą RP i kraju stałego pobytu obejmujące natychmiastową pomoc, na którą składa się między innymi: pokrycie kosztów wizyty lekarskiej, organizacja transportu i pobytu w szpitalu wraz z pokryciem ich kosztów, koszty leczenia i operacji, badania i zabiegi ambulatoryjne, zakup lekarstw, naprawa i zakup protez, leczenie stomatologiczne, koszty podróży, utrzymania i noclegów osoby towarzyszącej, koszty transportu zwłok, koszty leczenia chorób tropikalnych;
 • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków obejmujące trwały uszczerbek na zdrowiu (np. uszkodzenia organów i narządów, złamania, poparzenia) oraz wypłatę pełnej sumy ubezpieczeniowej z tytułu śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku;
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, obejmujące koszty wizyt lekarskich, pobytu w szpitalu, leczenia i operacji, badań diagnostycznych zabiegów ambulatoryjnych, zakupu lekarstw i środków opatrunkowych, transportu z miejsca wypadku do szpitala lub ambulatorium.

Wybrany wariant można rozszerzyć o:

 • Ubezpieczenie bagażu podróżnego lub Ubezpieczenie sprzętu sportowego, by zapewnić ochronę w trakcie podróży również rzeczom przewożonym;
 • Usługi Assistance, m.in. pomoc finansową w przypadku utraty środków płatniczych, opiekę nad nieletnimi dziećmi, kierowcę zastępczego;
 • Ubezpieczenie kosztów poszukiwań i ratownictwa, polecane szczególnie osobom aktywnie uprawiającym sporty;
 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym lub rozszerzonej o uprawianie sportów;
 • Ubezpieczenie kosztów chorób przewlekłych, które zabezpiecza osoby leczące się stałe lub okresowo np. w związku z chorobami serca, astmą;

Mobipolisa.pl to Twoja mobilna ubezpieczalnia - ubezpieczenia Zielona Góra. Kilkunastu ubezpieczycieli w jednym miejscu - m.in. ubezpieczenie w podróży; najtańsze ubezpieczenie OC samochodu Zielona Góra.

Złóż zapytanie o bezpłatną kalkulację

Wypełnij krótki formularz, a wyliczymy dla Ciebie indywidualną składkę ubezpieczenia. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe, aby przekazać szczegółową kalkulację polisy.Dane kontaktowe:

Ubezpieczenie:

Oblicz OC

Zapoznałem się z informacja o przetważaniu danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami przez Alberta Cymbaluka, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GLOBPARTNER Albert Cymbaluk, NIP: 929-148-66-72, Multiagencję CONDITOR Sp. z o.o. (KRS: 0000358231) i CONDITOR Life Sp. z o.o. (KRS: 0000551844), jak również przez podmioty współpracujące z wyżej wymienionymi podmiotami dla potrzeb niezbędnych do przygotowania i realizacji umów ubezpieczenia oraz na czas niezbędny do przygotowania ofert, zawarcia oraz realizacji umów ubezpieczenia, z uwzględnieniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać cofnięta do czasu zawarcia umowy ubezpieczenia poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail biuro@mobipolisa.pl lub adres GLOBPARTNER Albert Cymbaluk ul. Sikorskiego 32/11A 65-454 Zielona Góra

Aktualności

 • Kary za brak ważnego OC

  27 stycznia 2017

  Na polskich drogach nie brakuje samochodów bez ważnego ubezpieczenia OC – Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny szacuje, że spośród wszystkich pojazdów poruszających się po Polsce, nawet 0,5% może nie posiadać obowiązkowej polisy.

 • Ubezpieczenie sprzętu sportowego za 1zł?

  06 luty 2017

  Ubezpieczenie Hestia Podróże to produkt doskonały dla osób, które swój urlop spędzają za granicą. Szeroki wybór dodatków pozwala klientowi dopasować opcje ubezpieczenia do swoich oczekiwań.

 • Pkt karne mają znaczenie

  02 lutego 2016

  Oferując OC ubezpieczyciel szacuje cenę polisy na podstawie koloru auta, miejsca zamieszkania czy liczby posiadanych dzieci. Nie ma jednak ani prawa, ani możliwości, by sprawdzić, ile mandatów otrzymałeś w ostatnim czasie. Polska Izba Ubezpieczeń stara się o zmianę prawa. Większym wyzwaniem niż wola polityczna, są problemy techniczne.

 • Marketowe ubezpieczenia

  21 czerwca 2014

  Do Rzecznika Finansowego wpłynęło ponad 600 skarg dotyczących ubezpieczeń sprzętu elektronicznego. To 10 razy więcej niż np. w 2012 r. - Zdecydowaliśmy się zaalarmować klientów, kluczowe osoby i urzędy w Polsce - mówi Aleksandra Wiktorow, Rzecznik Finansowy.